Chceš se spřátelit?
↓↓↓↓

Líbí se ti náš blog?Lady Gaga na opuštěném parkovišti

26. srpna 2010 v 12:28 | Verunka |  LADY GAGA
Noc na opuštěném parkovišti strávila před několika dny Lady Gaga.Většina jejího teamu spala v luxusním hotelu v Londýně! Jak je to možné..?


V sobotu večer měla Lady Gaga koncert v Birminghamu a ihned po jeho skončení se vydala i se svým doprovodem na další zastávku svého turné - do Londýna.


Přijeli před hotel Dorchester, kde měli zarezervováno několik dokonalých apartmá. Jakmile se celá skupina ubytovala, Lady Gaga prohlásila, že raěji stráví sama ve své tour busu.


"Snažili jsme se jí přesvědčit, aby si odpočinula, ale trvala na svém," przradila Kristina ze zpěveččina teamu. Řidič tedy sedl do autobusu,Lady Gagu odvez k blízkému superkmarketu, a nechal ji na opuštěném parkovišti, ať si užívá samoty.


"Bylo to vážně zvláštní, všechna její zavazadla byla v hotelu a my také, Měli jsme o ní velký strach," svěřila se ještě Kristina. Spolu s Bodyguardem a řidičem se tedy vydali k autobusu Lady Gagu přesvědčit, že aspoň zaparkují na hotelovém parkovišti.


Nakonec všechno dobře dopadlo. Lady Gaga dokonce jak se probudila prohlásila, že takhle dobře se už dlouho nevyspala. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama